13 мая 2024
У місті Битом Сілезького воєводстві (Польща) вночі 13 травня у депо згоріли 10 міських автобусів. Про це повідомило управління державної пожежної служби РП у Битомі.
Зазначається, на стоянці було ще кількадесят автобусів. Для запобігання розповсюдження вогню три автобуси було відтягнуто від епіцентру пожежі.
Встановлено, що горіли автобуси з двигунами внутрішнього згоряння, електротранспорт не постраждав.
Пожежники загасили пожежу, обійшлося без постраждалих.
Поліція встановлює причини загорання автобусів.
Нагадаємо, 12 травня у Варшаві спалахнула потужна пожежа у торговому центрі на вулиці Маривільська.
Також повідомлялося, що у Підмосков'ї загорівся склад полікарбонату. Вогонь охопив 2500 квадратних метрів. Про причину загоряння не повідомлялося.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У США подаровану під парк землю продали під дата-центр за $10 млн 11 июня 2026
Фермер передав близько 35 гектарів громаді для створення парку, проте, влада вирішила згодом продати її під будівництво дата-центру.
Росія збільшує військову присутність біля Фінляндії - ЗМІ 11 июня 2026
Супутникові дані свідчать про будівництво нової військової інфраструктури та розміщення техніки біля фінського кордону.
Європейці не готові відмовитися від НАТО - опитування 11 июня 2026
Лише 29% респондентів підтримали ідею заміни НАТО, тоді як значна частина не визначилася.