11 сентября 2024
В Польщі в лікарні померла 25-річна вагітна українка. Без матері залишилося троє дітей. Про це у понедліок, 9 вересня, пише польське видання Wiadomosci.
Вказується, що трагедія сталася ще в середині серпня, але про неї стало відомо тільки зараз.
"Жінку привезли в непритомному стані з кровотечею з Нового Таргу до лікарні Кракова. Її відправили в реанімацію і там українка померла. У неї в утробі був мертвий плід. Також жінка була інфікована сепсисом", - пишуть журналісти.
Вони зазначили, що до лікарні Нового Таргу вагітну привозили раніше іще на початку вагітності, яка, як неофіційно дізналися журналісти, була важкою. Проте на стаціонарному лікуванні вона не перебувала.
Журналісти зазначають, що провину персоналу лікарень встановити складно, а керівництво медзакладів наразі не коментує випадок.
Вказується, що в українки залишилося троє дітей.
В Івано-Франківську в одному з багатоквартирних будинків за зачиненими дверима знайшли тіла 39-річного чоловіка та 34-річної вагітної жінки.
Раніше повідомлялося, що в польському Любліні двоє громадян Польщі напали на українську родину. Вони побили підлітка та вагітну жінку.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Інна Мірошниченко розповіла про нову витівку 4-річного сина 20 октября 2025
Дружина шоумена Тімура Мірошниченка, блогерка та адвокатка Інна Мірошниченко розповіла, як її непосида-син Марсель самостійно зняв собі шви.
МОЗ вводить е-рецепти на антибіотики та сильнодіючі препарати: що зміниться для аптек і пацієнтів 19 октября 2025
Міністерство охорони здоров’я винесло на громадське обговорення проєкт наказу, який змінює правила відпуску ліків в Україні. Документ передбачає перехід на...
З армії РФ утекли 25 тисяч солдатів за дев’ять місяців - ГУР 19 октября 2025
Втечі відбуваються по-різному: одні кидають позиції безпосередньо на полі бою, а хтось зникає з пунктів постійної дислокації.