У Польщі затримали третього підозрюваного за підпал заводу у Чехії

9 апреля 2026

У Польщі затримали 23-річного громадянина за підозрою у підпалі збройової компанії у Чеській Республіці. Про це повідомив речник міністра-координатора з питань спецслужб Яцек Добжинський у середу, 8 квітня.

"Районний суд Варшави застосував щодо чоловіка запобіжний захід у вигляді тимчасового арешту на три місяці. Справа має характер розвитку", - зазначив Добжинський.

Нагадаємо, в ніч на п'ятницю, 20 березня, в чеському місті Пардубіце за 120 кілометрів від Праги, сталася масштабна пожежа на одному з об'єктів компанії LPP Holding, який пов’язаний із виробництвом дронів для України. Раніше Агентство внутрішньої безпеки Польщі затримало двох громадян країни.

На основі матеріалів, зібраних ABW, Мазовецький відділ Національної прокуратури Польщі розпочав у цій справі слідство.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Анна Сагайдачна показала, як проводить літній відпочинок у Карпатах разом з трьома дітьми 29 июля 2026

В Instagram багатодітна матуся закарбувала сонячні миті з їхнього відпочинку в Яремче.

Вчені назвали кількість сну, яка необхідна для запобігання деменції і ранньої смерті 28 июля 2026

Хоча гени і вибір способу життя можуть бути найсильнішими детермінантами початку деменції і передчасної смерті,…

Стало відомо, у скільки Румунії обійшлося збиття російських дронів 28 июля 2026

Збройні сили Румунії витратили близько €1,5 млн за три дні операцій. Основну частину витрат становили ракети AIM-9X.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Феско 4.0
Феско

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше