23 ноября 2023

У Дніпровському районі столиці в четвер, 23 листопада, сталась пожежа в Гідропарку. Рятувальники гасили вогонь на площі 100 квадратних метрів.
Про це повідомили в пресслужбі Державної служби з надзвичайних ситуацій Києва. Причину та обставини виникнення пожежі встановлять правоохоронці.
За словами рятувальників, о 4:25 вони отримали повідомлення про пожежу в районі озера Берізка, що на Гідропарку.

"Прибувши на місце, рятувальники встановили що сталося загоряння дерев'яних споруд. О 5:51 загоряння ліквідували на площі 100 квадратних метрів. На щастя, ніхто не постраждав", – розповіли в ДСНС.



Нагадаємо, у Фастові Київської області бійці ДСНС врятували двох літніх людей, які не змогли самотужки вийти з будинку, що палав. Чоловік та жінка не могли вийти на вулицю через те, що вхід було заблоковано, а на вікнах встановлено решітки. У Шевченківському районі Києва в середу, 15 листопада, сталась пожежа в гуртожитку. Під час гасіння вогню рятувальники евакуювали з будівлі 30 осіб.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Голосіївському районі столиці в суботу, 18 листопада, сталась пожежа в приватному житловому будинку. Під час гасіння вогню бійці ДСНС врятували цуценя та кошеня.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Четвертий колір на світлофорі: що зміниться для водіїв 10 ноября 2025
Четвертий колір на світлофорі: що зміниться для водіїв
Вдруге за місяць у Словаччині зіткнулися поїзди 10 ноября 2025
Один пасажирський поїзд врізався у задню частину іншого. Десятки людей були поранені внаслідок аварії.
У Києві іноземець у клубі ледь не вбив хлопця, який став на захист дівчини 10 ноября 2025
У Києві іноземець у клубі ледь не вбив хлопця, який став на захист дівчини. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі