21 февраля 2025
У Калузькій області РФ сталася потужна пожежа на заводі з переробки пластику. Про це у ніч проти п’ятниці, 21 лютого, повідомляють росЗМІ та соцмережі.
За даними Telegram-каналу SHOT, серйозне загоряння почалося пізно увечері поруч із селом Окорокове Жуковського району Калузької області Росії.
"Палає завод із переробки пластику. Заграву і стовп диму видно за кілька кілометрів із міста Обнінськ. Точні причини події поки що невідомі. На місці працюють екстрені служби", - йдеться у повідомленні.
У МНС РФ підтвердили пожежу, зазначивши, що в Жуковському районі на 1 000 квадратах горить склад вторинної сировини.
Нагадаємо, у Москві у ніч на 20 лютого згоріла будівля інституту точної механіки та обчислювальної техніки ім. Лебедєва. Він займався виробництвом обчислювальної техніки, що застосовується у системах протиракетної оборони, космічного моніторингу та стеження за мобільним зв’язком. Причини пожежі не розголошують.
Зеленський оцінив ефект далекобійності України
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вирощений на чипі живий мозок зіграв у DOOM — не надто вміло, зате сам 27 февраля 2026
Австралійська компанія Cortical Labs рік тому представила унікальний персональний комп'ютер CL1 — компактну настільну систему, всередині якої розташовано приблизно 200 000 живих людських нейронів, вирощених на масиві електродів мікрометрового розміру. Нейрони всередині системи підтримуються в живому стані завдяки спеціальній системі живлення та доставки кисню. Нещодавно цьому мозку на чипі запропонували зіграти в DOOM. І він прийняв виклик.
Світ втратив геніального музиканта: помер народний артист України Роман Кофман 26 февраля 2026
Світ втратив геніального музиканта: помер народний артист України Роман Кофман Йому було 88 років
Пошкоджено будинки та авто: у поліції розповіли про наслідки російської атаки на Київщину 26 февраля 2026
Пошкоджено будинки та авто: у поліції розповіли про наслідки російської атаки на Київщину. Подробиці та фото Мешканців регіону закликали не ігнорувати повітряну тривогу