У РФ продажі Віагри підскочили на 50% через новину про припинення поставок

1 марта 2023

Продажі Віагри в Росії зросли на 50% після оголошення про зупинення відвантажень. Про це заявили у Центрі розвитку перспективних технологій, повідомляє пропагандистське інформагентство ТАСС у вівторок, 28 лютого.

"Продажі препарату для підвищення потенції Віагра в період з 15 по 17 лютого 2023 року, тобто за три дні після оголошення про припинення відвантажень ліків в Росію, зросли на 50% порівняно з 12-14 лютого. При цьому продаж всієї групи подібних препаратів на основі силденафілу зросли у цей період лише на 5%", - йдеться в повідомленні.

Американська біофармацевтична компанія Viatris раніше оголосила про зупинення постачання препарату Віагра до Росії. Однак у РФ раніше стверджували, що ризиків виникнення дефіциту ліків на основі силденафілу на російському ринку немає.

Зокрема, росіян запевняли, що запасів цього препарату достатньо, аби задовольняти поточний рівень попиту протягом восьми місяців. За цей час постачальники аналогів нібито зможуть збільшити обсяги постачання та замістити Віагру в російських аптеках своєю продукцією.

У 2022 році в Росії було продано 9,4 млн упаковок препаратів для підвищення потенції на загальну суму 7,3 млрд рублів. Найчастіше засоби для підвищення потенції купували у Санкт-Петербурзі - 218 упаковок на 1 тис. дорослих чоловіків. Також дані препарати мали високий попит у Краснодарському краї, Московській області та Камчатському краї (по 210 упаковок), Москві (205), Тюменській області (200) і Новосибірській області (196).

Як повідомлялося раніше, постачання до Росії препарату Віагра у формі таблеток призупинено ще у 2022 році на тлі бойкоту РФ через її вторгнення в Україну.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Іран назвав умову для ядерної угоди зі США 16 мая 2025

Радник верховного лідера Ірану Алі Шамхані наголосив на необхідності скасувати всі економічні санкції.

На фронті загинув Максим Неліпа: життєвий і творчий шлях зірки "Дизель шоу" і телебачення нульових 15 мая 2025

48-річний Максим Неліпа - шоумен, ведучий і актор, внесок котрого в українське ТБ - чималий. Його можна було побачити у таких телешоу нульових, як "Програй мільйон" і "Хто там?", а до початку великої війни - як актора "Дизель шоу".

Партизани спалили релейну шафу на залізниці в РФ 15 мая 2025

Ворог тепер має серйозні порушення у своєчасній доставці необхідних ресурсів на передову, зазначає рух Атеш.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Тетяна 4.8
Тетяна

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше