У РФ пройшов заплив дітей у камуфляжах та з автоматами (відео)
17 февраля 2023
Росіяни відкрили у місті Магнітогорську спартакіаду для школярів з військово-прикладних видів спорту. Зокрема, мова йде про заплив у камуфляжах та з автоматами. Про це повідомив місцевий Telegram-канал 74.RU. Новини Челябінська у четвер, 16 лютого.
"Магнітогорськ рве шаблони. Там у басейні влаштували заплив дітей у камуфляжах та з автоматами. Від цього відео стаєш в ступор. А організатори незворушно пояснюють, що це відкриття спартакіади з військово-прикладних видів спорту для школярів від 12 до 18 років", - йдеться у підписі до відео.
Усі учасники запливу дотримувалися правил гігієни і перед змаганнями відвідали душ і одягли шапочки, заявив один із організаторів заходу, виконуючий обов'язки начальника міського штабу російського молодіжного воєнізованого руху Юнармія Євген Кубрін.
За його словами, він "вкрай позитивно оцінює такі змагання". Водночас у соцмережах заплив викликав негативну реакцію.
Росіянин додав, що у запливі учасники використовували макети, які є точними копіями автомата Калашникова.
Кубрін підсумував, що переможцям змагань вручили грамоти та медалі.
Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін стверджує, що в Росії нібито зростає кількість охочих "усиновити" українських дітей із тимчасово окупованих територій України.
® 2009–2025 «ТОНЕТО»
Посмотреть, узнать оценки, отзывы про товары, компании, людей. Оставить мнение про качество услуг, недостатки, достоинства человека.
Все авторские права сохранены за своими правообладателями.