13 июля 2023
У місті Дзержинськ Нижньогородської області РФ виникла пожежа на території заводу Сибур-нафтохім. Про це 12 липня повідомили росЗМІ.
У МНС регіону зазначили, що інформація про інцидент у промисловій зоні Дзержинська надійшла о 14.05. Загорілася виробнича установка.
О 15.15 смолоскипне горіння було припинене. Рятувальники наголосили, що загроза вибуху відсутня, жертв і постраждалих немає.
У компанії Сибур заявили, що займання виникло на виробництві окису етилену та гліколів. Через пожежу виробництво тимчасово зупинено, персонал евакуйовано. Як стверджується, загрози життю та здоров'ю населення немає.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Я була одержима росіянами". Ніколь Кідман підіграла російській пропаганді 6 мая 2026
"Я була одержима росіянами". Ніколь Кідман підіграла російській пропаганді Актриса вихвалила російських письменників-класиків
Італія стала на захист Папи Римського від критики Трампа 6 мая 2026
Нападки президента США "не є ані прийнятними, ані корисними для справи миру", заявили в МЗС.
OpenAI вкладе $50 млрд у розширення потужностей цього року 6 мая 2026
Судове засідання за участю президента OpenAI Грега Брокмана (Greg Brockman, на фото справа) триває цього тижня в Каліфорнії, його свідчення у справі Ілона Маска (Elon Musk) дозволяють дізнатися багато нового як про взаємини двох співзасновників стартапу, так і про плани OpenAI на майбутнє.