3 августа 2022
Верховний суд Росії визнав Азов "терористичною організацією". Про це повідомляють російські ЗМІ.
За участь в Азові росіяни передбачили кримінальну відповідальність: організаторам може загрожувати покарання до довічного позбавлення волі, а пересічним учасникам - до 20 років, а майно організації або її філії підлягає конфіскації.
Це ще більше ускладнить процес обміну українських військовополонених із полку Азов.
Нагадаємо, у п'ятницю, 29 липня, в "ДНР" заявили, що під час обстрілу колонії в Оленівці загинули 47 людей, 75 було поранено, зокрема вісім охоронців.
Раніше повідомлялося, що Міноборони РФ на своєму Telegram-каналі виставило повідомлення із запрошенням представників ООН і МКЧХ розслідувати трагедію, що сталася в Оленівці. При цьому коли співробітники організації захотіли відвідати місце подій, їх просто не пустили.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Путін готовий бачити Зеленського не в Москві - ЗМІ 10 мая 2026
Диктатор висловив побажання, щоб переговори від ЄС представляла особа, яка "не наговорила гидоти" про Росію.
Путін заявив, що війна проти України "йде до завершення" 10 мая 2026
Російський диктатор висловився щодо війни, вкотре повторивши твердження про нібито роль західних лідерів у зриві домовленостей з Україною.
Бельгія спорядить усі наявні F-16 Україні 10 мая 2026
Оновлений графік постачання передбачає передачу семи літаків у 2026 році, п’яти - у 2027-му, чотирнадцяти - у 2028-му та ще двадцяти семи - у 2029 році.