1 августа 2023
Колишнього співробітника Міністерства природних ресурсів Краснодарського краю засуджено на 12 років позбавлення волі за передачу іноземній розвідці відомостей, які могли бути використані проти безпеки РФ. Вирок набрав законної сили. Про це повідомляє російська агенція ТАСС із посиланням на апеляційний суд.
"Третім апеляційним судом загальної юрисдикції перевірено законність вироку Краснодарського крайового суду, яким громадянин Росії засуджений за державну зраду у формі шпигунства до 12 років позбавлення волі. Судом встановлено, що житель Краснодара, колишній співробітник Міністерства природних ресурсів Краснодарського краю зібрав і передав , які можуть бути використані проти безпеки Російської Федерації. За результатами розгляду судова колегія у кримінальних справах вирок суду залишила без зміни. Вирок набрав законної сили", - повідомили у суді.
Повідомляється, що приводом до апеляційного розгляду стали скарги сторони захисту, в яких порушувалося питання про перекваліфікацію дій засудженого і пом'якшення призначеного покарання.
19 серпня 2022 року ЦГЗ ФСБ повідомило, що співробітники спецслужби затримали в Краснодарі росіянина - агента Служби безпеки України під псевдонімом Арчі за "ініціативний збір та передачу інформації СБУ". Було порушено справу про держзраду.
Раніше повідомлялося, щов Нальчику (Кабардино-Балкарська республіка РФ) затримали 44-річного громадянина України, який нібито передав секретні відомості військового характеру іноземній спецслужбі.
А районний суд Брянська заарештував громадянина України, якого обвинувачують у шпигунстві. Українця звинувачують у причетності до знищення двох російських літаків Су-34 та Су-35 та двох вертольотів Мі-8.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Репер OTOY вперше одружився. Весільні фото 14 сентября 2025
26-річний репер OTOY (справжнє ім'я Вячеслав Дрофа) повідомив, що одружився зі своєю коханою, бізнесвумен Марією Гаврилюк та показав весільні фото.
Ексдружина Розового прокомендувала його зради, договір після розлучення та моральну компенсацію 14 сентября 2025
Колишня дружина військовослужбовця та коміка Віктора Розового, блогерка і актриса Ольга Мерзлікіна вперше розповіла свою версію їхнього скандального розлучення. Зокрема, вона зізналася, як дізналася про зради ексчоловіка та скільки моральної компенсації він їй виплатив.
Олена Шоптенко показала танець біля моря і назвала його "ритуалом зцілення" 14 сентября 2025
Хореографка Олена Шоптенко звабливо порухалася у бікіні на пляжі та розповіла, який інструмент, сильніший за антидепресанти, має вже 30 років.