9 ноября 2024
Над територією РФ у ніч на 9 листопада нібито було збито 50 безпілотників. Про це повідомило Міноборони РФ.
Зазначається, що 28 безпілотників начебто було знищено над територією Брянської області, 12 - над територією Курської області, чотири - над територією Новгородської області, два - над територією Смоленської області, два - над територією Тульської області і по одному - над територіями Орловської та Тверської областей.
Як повідомлялося, у Тульській області РФ у ніч проти 9 листопада в районі міста Алексин пролунали вибухи через атаку дронів. Ціллю повітряної атаки начебто міг бути Алексинський хімічний комбінат, розташований в районі міста.
Нагадаємо, у Росії заявили про атаку дронів на НПЗ в Саратові.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
На Київщині онук руками забив до смерті діда 2 января 2026
На Київщині онук руками забив до смерті діда. Подробиці справи та фото Підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі
Трамп розповів, звідки у нього синці на руках 2 января 2026
Американський президент усупереч рекомендаціям лікарів приймає підвищену дозу аспірину, пояснюючи це тим, що він так робить роками.
Економіка РФ увійшла у стагнацію - ЦПД 2 января 2026
Навіть лояльні до Кремля аналітики фіксують різке зростання у 2026 році ризику рецесії, тобто не лише зупинки, а й спаду економіки.