У РНБО розповіли, чи є загроза руйнування греблі Київської ГЕС внаслідок ракетного обстрілу

26 августа 2024

Загроз для греблі Київської ГЕС, яку намагалась атакувати країна-агресор РФ, немає. Зруйнувати її ракетами неможливо.

Українців закликали не піддаватись паніці і довіряти офіційним джерелам. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив керівник Центру протидії дезінформації Ради національної безпеки і оборони України Андрій Коваленко.

"Щодо греблі Київської ГЕС – загроз немає. Зруйнувати її ракетами неможливо. Порівнювати з Херсонщиною не варто – там був підрив зсередини. Росіяни інформаційно використовують цю тему для нагнітання паніки, не більше", – написав Коваленко.

Зазначимо, що раніше в соцмережах з’явилась інформація про нібито пошкодження греблі Київської гідроелектростанції.

Нагадаємо, країна-агресор РФ 26 серпня вкотре атакувала Київщину за допомогою дронів-камікадзе. На жаль, пошкоджено інфраструктурні об’єкти, є поранені.

Як повідомляв OBOZ.UA, у Києві внаслідок чергової терористичної атаки Росії руйнувань або постраждалих не зафіксовано. Силами та засобами протиповітряної оборони в понеділок, 26 серпня, зокрема, було уражено приблизно півтора десятка ракет.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дочка Суркіса у перше свято синочка показалася з ним і чоловіком на фото 18 декабря 2025

17-го грудня молодша донька власника київського "Динамо" Ігоря Суркіса Яна святкує одразу дві події - свій 24-й день народження і перший рік свого сина Сашка від футболіста Крістіана Біловара.

"День істини": вийшов офіційний тизер нового фільму Спілберга 18 декабря 2025

"День істини": вийшов офіційний тизер нового фільму Спілберга Режисер повертається до своєї коронної теми контактів з прибульцями

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Medion Group 4.0
Medion Group

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше