26 сентября 2023
Кремль планує відмовитися від індексації окладів федеральних держслужбовців у 2024 році. Раніше вона проводилася щороку з 1 жовтня. Про це мовиться в пояснювальній записці до проєкту федерального бюджету на 2024 рік і плановий період 2025 і 2026 років, повідомляє російське пропагандистське інформагентство РБК в понеділок, 25 вересня.
"Відповідно до рішень, прийнятих урядом РФ... індексація оплати праці працівників федеральних державних органів у 2024 році не здійснюється", - зазначається в документі.
Джерело інформагентства у фінансово-економічному блоці російського уряду підтвердило такі плани уряду і пояснило це "необхідністю оптимізації бюджетних видатків".
Рішення не поширюється на індексацію зарплат працівників організацій бюджетної сфери, з 1 жовтня 2024 зарплати таких працівників (зокрема, федеральних державних установ) будуть збільшені на прогнозний рівень інфляції 2024, тобто на 4,5%.
За чинним законом про бюджет, в 2024 передбачалася індексація зарплат федеральних держслужбовців на 4%, а з 1 жовтня 2023 їх оклади планується збільшити на 5,5%. При цьому 2021 року від підвищення зарплат держслужбовцям (крім військових) відмовилися з метою економії коштів. Уряд РФ також відмовлявся від індексації під час падіння цін на нафту у 2014–2016 роках.
Як ми вже писали, на тимчасово окуповані території України активно прибувають робітники з Росії.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Дружина Безоса здивувала стриманістю на модному показі в Парижі 11 июля 2025
Схоже, новоспечена дружина мільярдера Джеффа Безоса, Лорен Санчес після весілля вирішила бути дещо стриманішою у виборі свого вбрання. Або принаймні хоч іноді не виставляти на показ своє звабне декольте.
Єфросиніна анонсувала свій фестиваль "Благодійний WEEKEND" за участю alyona alyona, MamaRika та Roxolana 11 июля 2025
Телеведуча і громадська діячка Маша Єфросиніна вирішила відродити свій легендарний фестиваль для всієї родини "Благодійний WEEKEND".
Бруклін Бекхем із дружиною на тлі конфлікту в родині все ж привітали Харпер із 14-літтям 11 июля 2025
Старший син колишнього футболіста Девіда Бекхема та дизайнерки Вікторії Бекхем, Бруклін, у якого зараз не найкращі стосунки з рештою родини, все ж не зміг не привітати з днем народження свою улюблену молодшу сестру Харпер Севен.