2 января 2023
Російські військові злочинці обстріляли Київ напередодні Нового року і після нього нібито для того, щоб завдали удару по "оборонно-промисловому комплексу", задіяному у виготовленні ударних безпілотників. Про це заявило міністерство оборони РФ, повідомляє російське пропагандистське видання РИА Новости у неділю, 1 січня.
Російське відомство стверджує, що в ході цих атак "уражені стоянки зберігання та місця запуску" ударних БПЛА.
Правлячий режим РФ поспішив запевнити росіян, що поставленої мети досягнуто і Україна нібито "не зможе атакувати Росію найближчим часом".
Як відомо, у Дніпровському районі столиці було знайдено обломки ракети на проїжджій частині дороги.
Крім того, у Києві перекрито міст Метро для руху поїздів. Там знайдено предмети, схожі на уламки ракет. Вони виявлені на коліях.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В оточенні Трампа почалась боротьба через "мирний план" - ЗМІ 25 ноября 2025
Венс і Рубіо борються за те, хто визначатиме зовнішню політику США і претендуватиме на політичну спадщину Трампа.
План миру: 20 європарламентів видали спільну заяву 25 ноября 2025
Підписанти акцентували, що мир має бути справедливим і сталим, базуватися на міжнародному праві та передбачати повну повагу до територіальної цілісності й суверенітету України.
Королева Йорданії Ранія в м'ятно-мідному шовку з візерунками показалася на вечері в Катарі. Фото 25 ноября 2025
Королева Йорданії Ранія відвідала благодійну вечерю зі збором коштів у місті Доха, столиці Катару.