24 марта 2025
Російсько-американські переговори в саудівському Ер-Ріяді перебувають у самому розпалі. Про це в коментарі Інтерфакс сказав член делегації РФ, голова комітету Ради Федерації з міжнародних справ Григорій Карасін у понеділок, 24 березня.
За його словами, переговори "проходять творчо", триває "цікаве обговорення доволі злободенних тем".
А відповідаючи на запитання, чи вдасться, на його думку, досягти будь-яких домовленостей, Карасін сказав: "Не кожні переговори обов'язково закінчуються якимись масштабними документами та домовленостями. Важливо постійно підтримувати контакт і розуміти точку зору один одного. Це вдається".
Окрім Карасіна від російської сторони у переговорах експертів бере участь радник директора ФСБ Сергій Бєсєда.
Нагадаємо, що сьогоднішні перемовини між США та Росією відбуваються після того, як американці провели перемовини з українською стороною 23 березня. Зустріч тривала близько п’яти годин.
Міністр оборони Рустем Умєров, заявив, "розмова була конструктивною і змістовною", було обговорено низку технічних питань, зокрема пропозиції щодо захисту енергетичних об'єктів і критичної інфраструктури.
Пізніше президент Володимир Зеленський прокоментував хід переговорів в Ер-Ріяді.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Як можна боротися з розширеними порами на обличчі 21 июня 2026
Тут є кілька методів.
У Броварах сталася жахлива аварія: загинули двоє дітей, є постраждалі 21 июня 2026
У Броварах сталася жахлива аварія: загинули двоє дітей, є постраждалі. Фото В автівці перебували десять осіб
Лубінець назвав кількість українських біженців 21 июня 2026
За даними УВКБ ООН, понад 5,7 млн українців через збройну агресію проти України були змушені виїхати за кордон.