У Росії підсудному ексзаступнику Шойгу повернули елітний особняк

12 февраля 2026

У Росії Московський міський суд повернув колишньому заступнику міністра оборони Тимуру Іванову елітний особняк із земельною ділянкою на Рубльовці, який раніше був конфіскований у рамках кримінальної справи. Про це в середу, 11 лютого, повідомляє The Moscow Times.
 
Як зазначає видання, йдеться про триповерховий будинок площею близько 1000 квадратних метрів, розташований у котеджному селищі преміум-класу Роздари-2 на Рубльово-Успенському шосе, приблизно за п'ять кілометрів від МКАД. Побудований в англійському стилі, особняк виконаний з дорогої цегли і міститься на ділянці площею 34 сотки.
 
У будинку передбачені чотири спальні, п'ять санвузлів, три вітальні, камінний зал, домашній кінотеатр, простора тераса із зоною для барбекю та відкрита веранда. Додатково на території розташований окремий гостьовий будинок. Вказана адреса фігурувала в матеріалах справи як місце проживання Тимура Іванова.
 

За даними ЗМІ, об'єкт вважається одним із найдорожчих активів ексчиновника і оцінюється у більш ніж мільярд рублів. Крім цього, у нього було виявлено понад сорок земельних ділянок та об'єктів нерухомості, близько двадцяти автомобілів, мотоцикли, колекційну зброю, картини, предмети мистецтва, коштовності та годинник. Також у ході судового розгляду було конфісковано особняк у Чистому провулку вартістю понад 136 мільйонів рублів, зареєстрований на підконтрольну Іванову фірму Дворянське гніздо. При цьому автомобіль Bentley Continental GT залишився у власності його колишньої дружини - машина була подарована їй колишнім чоловіком на честь народження сина.
 

Нагадаємо, затримання Тимура Іванова відбулося у 2024 році за підозрою в отриманні хабаря в особливо великому розмірі. Влітку 2025 року Московський міський суд засудив його до 13,5 років ув'язнення та наклав штраф у розмірі 100 мільйонів рублів. У листопаді Арбітражний суд Москви визнав колишнього чиновника банкрутом та ініціював процедуру продажу його майна.  
 
В Росії заарештували генерала Міноборони за розкрадання - ЗМІ

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Підводний човен потопив іранський фрегат біля Шрі-Ланки - ЗМІ 5 марта 2026

IRIS Dena, приписаний до Південного флоту ВМС Ірану, був одним із найсучасніших військових кораблів країни.

В Китаї створили перший у світі безпілотник з бамбука — на черзі супутники 4 марта 2026

Давні цивілізації вирізняються вірністю традиціям, зокрема використанням автентичних матеріалів. На новому етапі технологічного розвитку природні матеріали, характерні для тієї чи іншої географії, здатні отримати друге дихання. Не випадково японці почали створювати супутники з дощечок магнолії. Китайці ж звернулися до бамбука, який виявився підходящим матеріалом для обшивки безпілотників.

Чому ліки та алкоголь — смертельно небезпечне поєднання 4 марта 2026

Алкоголь для багатьох залишається звичною частиною життя — келих вина на вечерю, пиво з друзями, шампанське на свято. Але коли йдеться про лікування, навіть такі, на перший погляд, «безневинні» дози спиртного можуть обернутися серйозними наслідками.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Savastan0tools  
Savastan0tools

Отзывов: 1

ModernPools 4.3
ModernPools

Отзывов: 1

Chitta  
Chitta

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше