У Росії повідомляють про різке падіння попиту на відпочинок у Криму

9 июня 2023

Цього року попит на оренду житла для літнього відпочинку в тимчасово окупованому Криму серед росіян рекордно впав - до 1% серед інших регіонів. Лідерство перейшло до Сочі. Про це повідомляє російське видання РБК.

"Частка Криму в бронюванні готелів та житла для відпочинку влітку 2023 року склала 1%. Влітку 2021 року це були 19%, тоді регіон став лідером із бронювань", - йдеться у публікації.

Повідомляється також, що попит на кримський відпочинок серед росіян різко впав ще у 2022 році - до 3%. А попит на Сочі за останні п'ять років у Росії зріс до максимуму, і на даному етапі на цей курорт припадає 15% усіх російських бронювань на цьогорічне літо.

Нагадаємо, раніше Зеленський анонсував програму деокупації українських територій, зокрема й Криму.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

На півночі Німеччини вихор пошкодив близько 50 будинків 28 июля 2026

Наслідки негоди торкнулися також залізничного сполучення: на ділянці між Ітцехо та Ельмсхорном вітер повалив опору контактної мережі

Кількість померлих від Еболи у ДР Конго сягнула 1405 людей 28 июля 2026

З початку спалаху наприкінці квітня від вірусу померли 1405 людей, а поточний рівень смертності внаслідок хвороби становить 43,9%.

Янукович під чужим ім'ям живе в Сочі - ЗМІ 28 июля 2026

Сім'я експрезидента-втікача за роки перебування в РФ придбала значні активи і має мільйони доларів на рахунках.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

авг 0.4
авг

Отзывов: 1

Гадалка  
Гадалка

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше