У Росії повістки роздаватимуть заочно – ГУР

6 декабря 2022

У Росії створюють єдину електронну базу даних військовозобов'язаних. Для цього оцифровуються всі чинні документи військового обліку та архіви військкоматів. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
 
Головна мета проекту – створити автоматизовану систему обліку та контролю осіб, які підлягають мобілізації. Після закінчення розробки системи її об'єднають із базами даних МВС (для контролю документів на виїзд за кордон), системи Мігрант (для обліку нерезидентів та бажаючих змінити громадянство), ДІБДР (контроль власників та користувачів транспортних засобів), СНІЛС, Роскадастру, Росреєстру, ІПН та навіть клієнтські бази мобільних операторів.
 

Після введення в експлуатацію ця система забезпечить можливість тотального контролю за військовозобов'язаними, які не мешкають за місцем реєстрації.
 
В управлінні розвідки стверджують, що це гарантує отримання ними повісток навіть у разі неможливості фізичного контакту – у формі SMS-повідомлень, електронних листів, повідомлень із соціальних мереж. Після цього вони будуть зобов'язані з'явитися у зазначені терміни у місця обліку.
 
Раніше повідомлялося, що на Росію чекає чергова хвиля мобілізації, проте це погіршить загальну якість російських військ, які перекидаються на фронт в Україну.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Памела Андерсон у ефектних луках та з оригінальним реквізитом попозувала для журналу Highsnobiety 2 марта 2024

Американська фотомодель та акторка Памела Андерсон у ефектних луках та з оригінальним реквізитом, зокрема з вилами та шлангом на шиї, попозувала для журналу Highsnobiety.

Шоптенко у своїх соцмережах полюбляє виставляти фешн-зйомки 2 марта 2024

Хореографка Олена Шоптенко крім танцювального контенту у своїх соцмережах полюбляє виставляти ще й фешн-зйомки.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Доски инфо 5.0
Доски инфо

Отзывов: 1

5 роддом г. Киев 5.0
5 роддом г. Киев

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше