У Росії повістки роздаватимуть заочно – ГУР

6 декабря 2022

У Росії створюють єдину електронну базу даних військовозобов'язаних. Для цього оцифровуються всі чинні документи військового обліку та архіви військкоматів. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.
 
Головна мета проекту – створити автоматизовану систему обліку та контролю осіб, які підлягають мобілізації. Після закінчення розробки системи її об'єднають із базами даних МВС (для контролю документів на виїзд за кордон), системи Мігрант (для обліку нерезидентів та бажаючих змінити громадянство), ДІБДР (контроль власників та користувачів транспортних засобів), СНІЛС, Роскадастру, Росреєстру, ІПН та навіть клієнтські бази мобільних операторів.
 

Після введення в експлуатацію ця система забезпечить можливість тотального контролю за військовозобов'язаними, які не мешкають за місцем реєстрації.
 
В управлінні розвідки стверджують, що це гарантує отримання ними повісток навіть у разі неможливості фізичного контакту – у формі SMS-повідомлень, електронних листів, повідомлень із соціальних мереж. Після цього вони будуть зобов'язані з'явитися у зазначені терміни у місця обліку.
 
Раніше повідомлялося, що на Росію чекає чергова хвиля мобілізації, проте це погіршить загальну якість російських військ, які перекидаються на фронт в Україну.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Как правильно подойти к выбору зимних мужских ботинок? 28 января 2023

К зимней обуви предъявляются особые требования и это не случайно. Если в сухой теплый период вполне можно обойтись сандалиями и мокасинами из текстиля или экологичного кожзаменителя, то для зимы нужно подбирать обувь высокого качества

Смеситель - важный элемент дизайна 28 января 2023

Смеситель можно считать той самой «вишенкой на тортике» в общей картине дизайна, как кухни, так и ванной комнаты в особенности, которая завершает окончательное обустройство помещения

Множественная миелома 27 января 2023

Множественная миелома – вид онкогематологического заболевания, который начинается в губчатом материале в середине кости – плазматических клетках костного мозга.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

КТ Спорт от Lisports 5.0
КТ Спорт от Lisports

Отзывов: 1

Джоін Ап 0.4
Джоін Ап

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое