У Росії заявили про "нештатну ситуацію" з місією на Місяць

19 августа 2023

На російській автоматичній станції Місяць-25 виникла нештатна ситуація при переході на передпосадкову орбіту. Про це повідомив Роскомос у суботу, 19 серпня.

"Сьогодні відповідно до програми польоту Місяця-25, о 14:10 було видано імпульс для переходу станції на передпосадкову орбіту. У ході виконання операції на борту автоматичної станції сталася позаштатна ситуація, яка не дозволила виконати маневр із заданими параметрами", – заявили у держкорпорації.

У Роскосмосі додали, що зараз фахівці групи управління аналізують ситуацію.

Як відомо, 11 серпня ракета-носій Союз-2.1б з автоматичною станцією Місяць-25 стартувала з космодрому Східний. Після цього апарат здійснив дві корекції траєкторії. У середу, 16 серпня, автоматична станція вийшла на орбіту біля Місяця.

Нагадаємо, запуск апарату Місяць-25 переносився неодноразово. Востаннє повідомлялося, що він мав відбутися до кінця 2022 року.

Також повідомлялося, що Росія зупинила розробку надважкої ракети для польотів на Місяць.

korrespondent.net

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У ISW назвали мету Кремля у дипломатії зі США 11 июля 2025

Москва намагається змусити Вашингтон призупинити свої дипломатичні зусилля щодо припинення війни в Україні в обмін на розвиток двосторонніх відносин між США та Росією та економічних можливостей.

Україна і МАГАТЕ домовилися щодо нових блоків на Хмельницькій АЕС 11 июля 2025

Агентство з атомної енергії гарантуватиме безпеку під час завершення будівництва додаткових блоків, а також допомагатиме з розробкою уранових ресурсів.

Зірка "Району Беверлі-Хіллз" Тіссен замилувала романтичними фото з чоловіком на 20-ту річницю шлюбу 11 июля 2025

Американська актриса Тіффані Тіссен, яка зіграла роль Валері у серіалі "Район Беверлі-Хіллз", та її чоловік Брейді Сміт святкують 20-ту річницю шлюбу.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше