У Росії заявили про переговори Рубіо і Лаврова

18 мая 2025

У суботу відбулася телефонна розмова держсекретаря США Марко Рубіо і міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова. Про це повідомило російське МЗС 17 травня.

Стверджується, що розмова відбулась начебто з ініціативи американської сторони і посадовці обмінялися думками за підсумками російсько-українських переговорів в Стамбулі.

"Рубіо привітав домовленості про обмін військовополоненими та про підготовку кожної зі сторін свого бачення тих умов, які необхідні для виходу на перемир'я, наголосив на готовності Вашингтона і надалі сприяти пошукам врегулювання", - йдеться у повідомленні.

Натомість Лавров відзначив позитивну роль США, які нібито сприяли тому, що Київ зрештою прийняв пропозицію російського диктатора Володимира Путіна про відновлення переговорів в Стамбулі.

"Підтвердив (Лавров - ред.) готовність Москви до продовження спільної роботи з американськими колегами в цьому контексті", - зазначили в МЗС РФ.

Також посадовці порушили деякі інші міжнародні та регіональні проблеми, однак деталі не розголошуються.

Зазначимо, що наразі Держдеп не підтвердив факт розмови Рубіо з Лавровим.

Раніше в суботу ЗМІ повідомили, що російський диктатор Володимир Путін відмовився обговорювати мирний план зі спецпредставником президента США Стівом Віткоффом, який вже схвалили Україна та Європа. Через це Віткофф відклав поїздку до Путіна, стверджує Financial Times з посиланнім на три джерела.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві без опалення залишаються 50 будинків 17 января 2026

У Києві без опалення залишаються 50 будинків

Чарльз III звернувся до України з приводу двох річниць 17 января 2026

Британський монарх заявив, що доблесна сила України є видатним прикладом для всього світу.

Блекаут підкрадається до Москви: в області палає підстанція 17 января 2026

Частина міста Серпухов, що за 100 км від Москви, залишилася без світла. Цієї ночі синоптики обіцяють у місті -29 градусів.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Юлія 5.0
Юлія

Отзывов: 1

Medosmotra.net 4.4
Medosmotra.net

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше