9 февраля 2024
Країна-агресор Росія вивела на орбіту черговий військовий супутник. Відповідну заяву оприлюднило Міноборони РФ у п’ятницю, 9 лютого.
Вказано, що сьогодні повітряно-космічні сили (ВКС) Росії провели пуск ракети-носія Союз-2.1в з космодрому Плесецьк у Архангельській області.
"У розрахунковий час космічний апарат виведено на цільову орбіту та прийнято на управління наземними засобами космічних військ ВКС. З космічним апаратом встановлено та підтримується стійкий телеметричний зв'язок, його бортові системи функціонують у штатному режимі", – стверджують російські військові.
Офіцери Головного центру розвідки космічної обстановки космічних військ ВКС внесли відомості про нього до Головного каталогу космічних об'єктів.
Зазначимо, що останнім часом росіяни регулярно запускають військові супутники. Так, лише у листопаді 2023 року було здійснено два запуски в інтересах Міноборони РФ.
Росія готова завдати удару по комерційних супутниках США
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Перша партія гумдопомоги зі Словаччини надійшла до Києва 13 февраля 2026
Перша партія гумдопомоги зі Словаччини надійшла до Києва
МОЗ розширює телемедичну мережу: безоплатні консультації вже на Одещині 13 февраля 2026
У закладах первинної медичної допомоги Одещини пацієнти вже можуть безоплатно отримувати телемедичні консультації в межах Програми медичних гарантій. Послуги...
Щомісяця заробляли 17 млн грн: викрито "бізнесменів", які продавали кокаїн у Києві та області 13 февраля 2026
Щомісяця заробляли 17 млн грн: викрито "бізнесменів", які продавали кокаїн у Києві та області. Фото Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі