16 января 2024
У Липецьку (Росія) 10 тисяч людей через комунальні аварії вже третій день без опалення, ще 40 тисяч - без світла. Про це 15 січня повідомляє ТГ-канал Mash.
Жителі скаржаться, що з 13 січня досі не відновлено тепло- та енергопостачання. Працює лише газ - ним і намагаються зігрітися. При цьому бояться, що незабаром можуть залишитися і без нього - квартири ледве прогріваються до 13 градусів.
Зазначається, що найхолодніші на даний момент будинки знаходяться менше ніж за 500 метрів від міської адміністрації та управління ЖКГ Липецької області. Поруч із якими, до речі, теж прорвало труби.
Як відомо, три дні тому у Липецьку стався прорив у мережах теплопостачання біля будівлі місцевої адміністрації. Величезний фонтан окропу бив прямо із землі. За кілька годин на тепломережах в іншому районі стався ще один прорив.
Нагадаємо, сотні тисяч жителів Підмосков’я залишились без тепла і електрики. Найважча ситуація у місті Подольськ.
Раніше повідомлялося, що три райони Москви залишилися без світла та опалення через пожежу на підстанції.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Генштаб: Дрони знищили кораблі й літаки РФ в Криму 22 февраля 2026
Два прикордонні сторожові кораблі проєкту 22460 Охотник було уражено безпілотниками в районі Інкермана.
Фіцо висунув енергетичний ультиматум Україні 22 февраля 2026
Роберт Фіцо заявив, що він "гордий і суверенний словак", Володимир Зеленський нібито "зловмисно ставиться до Словаччини".
Безперервний професійний розвиток: що потрібно знати медпрацівникам 22 февраля 2026
Безперервний професійний розвиток (БПР) - це систематичне підвищення кваліфікації працівників сфери охорони здоров’я шляхом участі в освітніх заходах (курси...