1 декабря 2023
У Петербурзі (Росія) вдень 1 грудня сталася пожежа в ангарі у Приморському районі міста. Про це повідомляє МНС РФ.
Зазначається, що вогонь встиг поширитись на площу 200 квадратних метрів.
На місці працюють сім пожежних розрахунків та 25 осіб особового складу.
Відомості про постраждалих не надходили. Причина пожежі наразі невідома.
Нагадаємо, велика пожежа сталася в російському Ростові-на-Дону на речовому ринку Темерник 30 листопада, вогонь охопив 1500 квадратних метрів. Місцеві жителі стверджують, що чули вибухи перед загорянням.
Також повідомлялося про пожежу на заводі з виробництва та переробки паперу Еконогенерація у Ярославлі.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Фіцо зупинив екстрені поставки електрики Україні 24 февраля 2026
Урядовець резюмував свою заяву натяком, що Україна лишень за січень потребувала більше таких поставок, ніж протягом всього 2025 року.
Стало відомо, через що система ADDW найчастіше дратує власників авто 24 февраля 2026
Стало відомо, через що система ADDW найчастіше дратує власників авто
Європейці почали їздити за HDD до США — так виходить значно дешевше 24 февраля 2026
Один із користувачів форуму Reddit з Великобританії нещодавно поділився цікавою історією про те, як йому вдалося заощадити на покупці жорстких дисків. Він полетів за ними до США, і накопичувачі разом з витратами на поїздку виявилися суттєво дешевшими, ніж придбання їх у місцевих рітейлерів.