21 июля 2024
У Санкт-Петербурзі (Росія) невідомі облили надгробну статую ватажка "вагнерівців" Євгена Пригожина на його могилі білою фарбою. Про це повідомляють соцмережі, публікуючи відео.
Також у руку статуї вставили фалоімітатор.
Коли саме було знято кадри - невідомо.
Нагадаємо, пам'ятник засновнику ПВК Вагнер Євгену Пригожину було встановлено 29 травня, а його відкриття приурочили до дня народження засновника ПВК Вагнер - 1 червня. Цього дня Пригожину виповнилося б 63 роки.
Раніше російський диктатор Володимир Путін заявив, що засновник ПВК Вагнер Пригожин "підірвав себе сам". За його словами, Пригожин з Уткіним самі себе і свій літак підірвали ручними гранатами, і їх ніхто не збивав. Крім того, Путін додав, що, ймовірно, Пригожин і керівництво Вагнера вживали наркотики.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп заявив, що допомога Ірану "на підході" 14 января 2026
Американський лідер дав зрозуміти, що він допоможе протестувальникам "зробити Іран знову великим".
В Німеччині з рейок зійшов локомотив, поліція не виключає саботаж - ЗМІ 14 января 2026
Правоохоронці на місці аварії слідчі виявили на рейках металеві скоби; перед потягом мала пройти валка поїздів з боєприпасами США.
В орендованій Києві розкрили лабораторію з нарковиробництва 14 января 2026
В орендованій Києві розкрили лабораторію з нарковиробництва