У Румунії анулювали результати виборів

6 декабря 2024

Конституційний суд Румунії анулював результати першого туру президентських виборів. Про це повідомляє rfi у п’ятницю, 6 грудня.

Зауважимо, тоді переміг проросійський кандидат від ультраправих Келін Джорджеску, котрий критикував допомогу Україні та обіцяв заборонити транзит українського зерна.

Окрім того, на його переконання, Бухарест не зобов’язаний дотримуватися зобов’язань НАТО щодо витрат на оборону.

Причиною скасування результатів стало втручання РФ та кібератаки. Тепер у країні мають призначити нові вибори.

Нагадаємо, у Румунії в неділю, 1 грудня, відбулися парламентські вибори. Загальна явка на цьому голосуванні - дуже висока, порівняно з минулими виборами.

Згодом розвідка Румунії розповіла про втручання РФ у вибори президента.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Британія відбила російську кібератаку на Міноборони 29 мая 2025

Початкова кампанія складалася з двох електронних листів на журналістську тему, які намагалися представити новинну організацію. Друга кампанія була на фінансову тему, цілі спрямовувалися на комерційний файловий ресурс.

Федишин розказала про свій марафет для чоловіка, опцію стати дружиною священника і заробітки під час війни 29 мая 2025

Співачка Ірина Федишин, яка вже майже 19 років одружена зі своїм продюсером Віталієм Човником, розповіла про догляд за собою і те, чому для її коханого важливо, щоби вона гарно виглядала.

Гурт "Тату" вперше з 2022 року відкрито підтримав політику Кремля 29 мая 2025

Гурт "Тату" вперше з 2022 року відкрито підтримав політику Кремля Артистки анонсували новий концерт в неочікуваному місці

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Київ 4.0
Київ

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше