У Саратові та Енгельсі було гучно: атака на НПЗ - OSINT

19 января 2026

У ніч на понеділок, 19 січня, Саратовську область Російської Федерації атакували невідомі дрони. Місцеві Telegram-канали повідомляють про активність протиповітряної оборони в містах Енгельс та Саратов. Про ймовірну атаку дронів на Саратовський НПЗ повідомив український OSINT-канал Supernova+.
 
Згідно з інформацією російського Telegram-каналу Shot, очевидці чули близько десяти потужних вибухів. Місцеві жителі скаржаться на роботу ППО.
 
Перші звуки роботи систем протиповітряної оборони пролунали близько 03:10 за місцевим часом, що спричинило паніку в соціальних мережах. Окрім обласного центру, про гучні "хлопки" та звуки сирен повідомляли також жителі сусіднього міста Енгельс, де розташований аеродром стратегічної авіації.
 
OSINT-канал Supernova+ вказує, що дрони атакували НПЗ в Саратові.
 

Наразі офіційних даних щодо наслідків атаки не надано. Дещо раніше губернатор Саратовської області Роман Бусаргін попереджав про ризик атаки безпілотниками, через що було тимчасово припинено роботу аеропортів у Саратові та сусідній Пензі.
 

Саратовський нафтопереробний завод – одне з найстаріших нафтопереробних підприємств росії. Станом на 2023 рік обсяг переробки нафти становив 4,8 млн тон.

Нагадаємо, Сратовський НПЗ, як і інші нафтопереробні заводи на європейській частині РФ, неодноразово зазнавав атаки українських безпілотників. Востаннє про атаку повідомлялося 13 грудня. Також були й інші атаки, після яких НПЗ зупиняв роботу.

У низці міст РФ лунають вибухи, у Бердянську горить підстанція

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві на Оболоні чоловік підірвав гранату в квартирі: є загиблий та поранені 13 февраля 2026

У Києві на Оболоні чоловік підірвав гранату в квартирі: є загиблий та поранені. Подробиці та фото За цим фактом розпочато досудове розслідування

В Україні виявили машини, у яких найчастіше скручують одометр 13 февраля 2026

В Україні виявили машини, у яких найчастіше скручують одометр

Google навчить Chrome запускатися разом з Windows одразу з відкритим вікном 13 февраля 2026

На комп'ютері середнього користувача може бути встановлено значну кількість програм, але більшу частину часу сучасна людина проводить у браузері. У Google це прекрасно розуміють, тому в компанії додали для браузера Chrome нову настройку, яка допоможе запускати його одразу після вмикання комп'ютера.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Madbid 4.9
Madbid

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше