У Сербії обірвався підвісний міст - є жертви

14 октября 2022

Поблизу сербського міста Чачак обірвався підвісний пішохідний міст, внаслідок чого двоє людей загинули. Про це у четвер, 13 жовтня, повідомляє Балканський оглядач.
 
Зазначається, що міст облаштований над річкою Західна Морава у селі Овчар Баня, його збудували у 60-х роках із металевих та дерев'яних елементів. Причиною нещастя став обрив троса.
Повідомляється, що на момент інциденту на мосту було майже 50 людей, вони впали в річку. Двоє людей загинули, 11 отримали травми та потребували медичної допомоги.
 

За повідомленнями місцевих ЗМІ, частина постраждалих – туристи з боснійського міста Звірник, яким у селищі зробили зупинку перед наступною екскурсією.
 
Раніше повідомлялося, що в Бразилії міст звалився в річку разом із автомобілями. За кілька днів до цього його закрили через поганий стан.
 
Також у Мексиці обірвався підвісний міст із людьми, постраждали 24 особи, включаючи 11 дітей.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Чилі оголошено НС через пожежі, є загиблі та руйнування 20 января 2026

Щонайменше 18 людей загинули. До боротьби з масштабними лісовими пожежами залучені навіть військові.

Названо найпопулярніші китайські авто в Україні: лідери 2025 року 20 января 2026

Названо найпопулярніші китайські авто в Україні: лідери 2025 року

FT: ЄС готує жорстку відповідь США на 93 млрд євро 19 января 2026

Через загострення кризи порядок денний зустрічей у Давосі був змінений. Крім обговорення питань щодо України, значну увагу приділять ситуації навколо Гренландії.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Орест 5.0
Орест

Отзывов: 1

Юлія 5.0
Юлія

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше