У Швеції підтвердили, що до французького авіаносця летів російський дрон

1 марта 2026

У Швеції підтвердили, що дрон, який наблизився до французького авіаносця Шарль де Голль, був запущений із російського судна. Про це шведські Збройні сили повідомили на своєму сайті.
 
Міністр оборони Пол Йонсон оголосив, що шведські Збройні сили встановили, згідно з технічними даними, приналежність безпілотника до російської розвідки. Інцидент стався поблизу порту Мальме, коли французький авіаносець прибув до Швеції для участі у спільних навчаннях НАТО. Про це він написав у соцмережі Х у п'ятницю, 27 лютого.
 
"Шведські Збройні сили тепер можуть підтвердити, на основі технічних даних, що несанкціонований безпілотник був запущений з російського судна радіорозвідки Жигелевск. Інцидент стався поблизу французького авіаносця Шарль де Голль під час його візиту до Мальме", - заявив Йонсон.
 

Цей інцидент є порушенням шведських правил доступу та порушенням шведського повітряного простору, додав міністр.
 
За його словами, ситуація була не тільки серйозною, але й демонструє безвідповідальний підхід з боку Росії. Шведські військові оперативно та професійно відреагували на інцидент, застосувавши контрзаходи, які призвели до зриву роботи дрона.
 
Нагадаємо, ккілька днів тому безпілотник наблизився до французького авіаносця Шарль де Голль, який напередодні зайшов до порту Мальме у Швеції перед участю в кількох навчаннях НАТО. ЗМІ припускали російське походження безпілотника, однак ця інформація лише зараз отримала офіційне підтвердження.
 
Раніше ЗМІ дізналися, що дрони з Китаю нині потрапляють до Росії через Таїланд. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Фахівці відповіли, чи можна пити мінеральну воду без обмежень 14 апреля 2026

Ми звикли, що мінералка не може нашкодити. Але все не зовсім так.

Тоня Матвієнко зізналася, що чула коментарі покійної мами після її смерті: здавалося, що я схожу з розуму 14 апреля 2026

Тоня Матвієнко зізналася, що чула коментарі покійної мами після її смерті: здавалося, що я схожу з розуму Співачка зловживала алкоголем після смерті матері

У Польщі сталася пожежа біля майбутньої АЕС 14 апреля 2026

Правоохоронці не відкидають, що до інциденту могли бути причетні сторонні особи.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Отзыв 5.0
Отзыв

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше