3 января 2025
У Швейцарії з 1 січня набула чинності заборона на носіння паранджі в громадських місцях. Про це повідомляє SwissInfo.
Швейцарія приєдналась до п'яти інших європейських країн, включаючи сусідні Францію та Австрію, які запровадили таку заборону.
Кожному, хто незаконно порушить заборону, загрожує штраф до 1 000 швейцарських франків (1 144 долари).
Водночас заборона не поширюється на літаки, дипломатичні установи, та на місця поклоніння й інші священні місця.
Обличчя також можна закривати в місцях богослужіння та інших священних місцях. Крім того, закривати обличчя дозволено з міркувань охорони здоров’я, безпеки, погодних умов і місцевих швейцарських звичаїв. Це також дозволено під час мистецьких та розважальних виступів і в рекламних цілях.
У виняткових випадках може бути дозволено закривати обличчя в громадських місцях, якщо це необхідно для здійснення свободи вираження поглядів і зібрань, за умови, що відповідальний орган влади заздалегідь схвалив це, а громадський порядок і безпека не ставляться під загрозу.
Нагадаємо, афганські таліби змусили жінок на телебаченні закривати обличчя.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Син Бекхемів через адвокатів попередив батьків не зв'язуватися з ним і його дружиною особисто 10 января 2026
Схоже, старший син Девіда й Вікторії Бекхемів, 26-річний Бруклін так і не планує миритися зі своїми зірковими батьками після їхнього гучного конфлікту.
Представниця України на Дитячому Євробаченні потрапила під російську атаку 9 января 2026
Представниця України на Дитячому Євробаченні потрапила під російську атаку. Жахливі кадри Юна співачка емоційно звернулася до країни-агресора
Їзда без рук у місті від Mercedes: що потрібно знати водіям 9 января 2026
Їзда без рук у місті від Mercedes: що потрібно знати водіям