30 декабря 2024
Міністр закордонних справ Сирії Асаад Аль-Шайбанізаявив про відкриття нової сторінки у відносинах із Україною, заснованої на стратегічній співпраці. Про це він повідомив на брифінгу в Дамаску у понеділок, 30 грудня.
"Між нами та Україною буде стратегічне партнерство на політичному, економічному та соціальному рівнях, і в нас також є наукове партнерство, яке ми знову почнемо з України", - наголосив Асаад Аль-Шайбані.
Він додав, що сирійський народ і український народ "мають той самий досвід і ті самі страждання".
Додамо, Сибіга прибув з візитом у Дамаск, де зустрівся з главою нової адміністрації Сирії та лідером ісламістського руху Хайят Тахрір аш-Шам Ахмедом аль-Шараа. Глава МЗС зазначив, що це перший за тривалий час офіційний візит української делегації до Сирії. За його словами, це свідчить "про готовність відкрити нову сторінку у двосторонніх відносинах між нашими країнами і народами".
Нагадаємо, у п’ятницю президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна відправила до Сирії 500 тонн борошна в межах програми Grain from Ukraine у співпраці зі Всесвітньою продовольчою програмою.
Також на минулому тижні Зеленський розповів, що розробляється стратегія щодо Сирії. А у МЗС повідомили, що встановлено контакт з новою владою Сирії на рівні міністра закордонних справ.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Люк Скайвокер із "Зоряних війн" у новорічну ніч звернувся до світу з важливим проханням щодо України 2 января 2025
Люк Скайвокер із "Зоряних війн" у новорічну ніч звернувся до світу з важливим проханням щодо України. Відео Він закликав виконати найзаповітніше бажання українців
Вчені назвали амінокислоту, яка може вилікувати похмілля: 22 продукти, в яких вона міститься 2 января 2025
Вона сприяє синтезу нових білків в організмі.
Як запобігти переїданню: поради лікаря 2 января 2025
Проблема переїдання актуальна для багатьох людей, особливо у сучасному ритмі життя, коли ми часто вживаємо їжу не через фізичну потребу, а через стрес або нудьгу.