21 июля 2024
У США правоохоронці арештувала чоловіка й висунула йому звинувачення через погрози вбивством у соцмережах на адресу колишньогоамериканського президента Дональда Трампа і його кандидата у віцепрезиденти Джей Ді Венса. Про це напередодні повідомило управління поліції міста Юпітер в штаті Флорида.
Чоловіка на ім’я Майкл М. Вайзман арештували в п'ятницю за звинуваченням у письмових погрозах вбивством.
"Після розслідування повідомлень і облікового запису підозрюваного у Facebook детективи поліції встановили, що Вайзман неодноразово погрожував Трампу і Венсу, які на початку цього тижня стали кандидатами від Республіканської партії на посаду президента і віцепрезидента відповідно", – кажуть у поліції.
Вказано, що Вайзман також нібито погрожував завдати тілесних ушкоджень членам сімей Трампа і Венса. Розслідування справи велось спільно із Секретною службою США, яка надає охорону першим особам держави.
Арешт Вайзмана відбувся менш ніж через тиждень після замаху на Дональда Трампа, який призвів до розслідувань служб безпеки, які забезпечували охорону політика.
Після цього стало відомо, що США отримали розвідувальну інформацію про підготовку Іраном замаху на Трампа.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Відразу три камери на 200 Мп: на ринку може з'явитися унікальний смартфон 9 марта 2026
Відразу три камери на 200 Мп: на ринку може з'явитися унікальний смартфон
Україна атакувала хімзавод Акрон в Росії - ЗМІ 9 марта 2026
Місцеві жителі опублікували кадри атаки безпілотників на хімічний завод Акрон у Великому Новгороді.
Xiaomi може перестрибнути через покоління: замість Xiaomi 18 готують Xiaomi 26 9 марта 2026
Xiaomi може перестрибнути через покоління: замість Xiaomi 18 готують Xiaomi 26