5 мая 2023
Масштабний наступ Росії в цьому році малоймовірний через брак боєприпасів та живої сили в країни-агресора. Про це заявила директор Національної розвідки США Евріл Гейнс під час виступу в комітеті Сенату зі збройних сил, повідомляє американський телеканал CNN
"Фактично, якщо Росія не почне обов'язкову мобілізацію і не забезпечить значних поставок боєприпасів від третіх осіб, крім існуючих поставок з Ірану та інших країн, їй буде все важче підтримувати навіть скромні наступальні операції", - підкреслила чиновниця.
На її погляд, очільник Кремля Володимир Путін стримав свої амбіції в Україні. Вона гадає, що тепер для нього "перемогою" може стати "закріплення контролю над окупованою територією на сході та півдні України та забезпечення того, щоб Україна не стала членом НАТО".
Гейнс вважає малоймовірною згоду Росії на "паузу" в бойових діях протягом цього року. Такий перебіг подій можливий лиш за умови впливу політичних чинників.
За її словами, нині росіяни готують нові оборонні позиції, у квітні вони "окупували менше території, ніж протягом будь-якого з трьох попередніх місяців".
Нагадаємо, в ГУР в кінці березня заявили, що війська країни-агресора Росії так і не досягли жодної зі стратегічних цілей в Україні, які ставив перед ними Кремль, а нинішня ситуація на фронті є апогеєм так званого великого наступу.
Додамо, що координатор стратегічної комунікації Ради національної безпеки США Джон Кірбі припускав у кінці квітня, що як тільки на території України припиняться дощі та стане тепліше, Росія може піти у наступ.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ФРН надасть Україні додаткову фіндопомогу до зими 12 ноября 2025
Німеччина виділить Україні ще €40 млн для ліквідації наслідків російських атак на енергетичну інфраструктуру та підготовки до зими.
Ідея Спецтрибуналу щодо України під загрозою - ЗМІ 12 ноября 2025
Європейські донори побоюються, що без американської участі фінансова підтримка стане ще більш обтяжливою.
У Києві затримали чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні 11-річної дівчинки 12 ноября 2025
У Києві затримали чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні 11-річної дівчинки. Подробиці справи Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі