У США виявили "снайперську точку" біля улюбленого аеропорту Трампа - ЗМІ

20 октября 2025

Секретна служба США виявила підозрілу мисливську вишку поблизу міжнародного аеропорту Палм-Біч, яку можна було використовувати як снайперську точку. Вишка дозволяє спостерігати за місцем, де президент США Дональд Трамп зазвичай виходить з літака Air Force One. Про це у неділю, 19 жовтня, повідомив телеканал Fox News.
 
За інформацією, вишку знайшли 16 жовтня під час стандартної перевірки території перед прибуттям президента. ФБР вже проводить розслідування цього інциденту. Нарказі об'єкт не асоціюється з конкретною особою, а місце було порожнім, за словами директора ФБР Кеша Пателя. Слідчі зібрали докази та проводять аналіз даних мобільних телефонів у пошуках додаткової інформації.
 

Керівник відділу комунікацій Секретної служби СШАЕнтоні Гугліелмі підтвердив тісну співпрацю з ФБР та місцевими правоохоронними органами. Він зазначив, що виявлення підозрілого об’єкта стало результатом заходів безпеки, що проводяться перед приїздом президента. Інцидент не вплинув на заплановані пересування, і на момент знахідки поруч нікого не було. Гугліелмі додав, що цей випадок ще раз демонструє необхідність комплексних заходів безпеки.
 
Джерела з правоохоронних органів припускають, що вишка могла бути встановлена кілька місяців тому. 
 
Нагадаємо, 15 вересня неподалік гольф-клубу у Флориді, де перебував Трамп, сталася стрілянина. Агенти Секретної служби помітили озброєного чоловіка і відкрили по ньому вогонь. Пізніше його затримали. ФБР назвало інцидент "схожим на спробу вбивства Трампа". Затриманим виявився Раян Веслі Рут. За інформацією ЗМІ, він висловлював у соцмережах підтримку Україні після вторгнення Росії. Сам Раут не визнав своєї провини.
 
На Трампа готують замах? Скандал з мушлями

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Києві під колесами міської електрички загинув чоловік 10 апреля 2026

У Києві під колесами міської електрички загинув чоловік. Подробиці трагедії та фото Причину та обставини трагічної події будуть встановлювати правоохоронці

Razer випустила ігрові TWS-навушники Hammerhead V3 HyperSpeed з низькою затримкою та шумоподавленням 10 апреля 2026

Компанія Razer випустила бездротові ігрові навушники Hammerhead V3 HyperSpeed. Вони забезпечують низьку затримку, оснащені активною системою шумоподавлення і, з урахуванням підзарядки від чохла, можуть працювати до 40 годин.

Польські F-16 перехопили російський літак-розвідник над Балтійським морем 10 апреля 2026

Йдеться про літак Іл-20, що виконував розвідувальну місію в міжнародному повітряному просторі, без поданого плану польоту та з вимкненим транспондером.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Отзыв 5.0
Отзыв

Отзывов: 1

Global Repatriation Group 5.0
Global Repatriation Group

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше