У США впіймали чоловіка, який 10 років стріляв у сусідів з рогатки

30 мая 2024

У Каліфорнії заарештували 81-річного чоловіка, який протягом десяти років тероризував сусідів рогаткою. Про це повідомляє Sky News.

Зокрема, його підозрюють у тому, що він розбивав вікна і лобове скло автомобілів, а також стріляв у людей кулями з підшипниками, випущеними з рогатки. Про постраждалих не повідомляється.

Чоловік був заарештований у четвер після того, як поліція отримала ордер на обшук і знайшла рогатку і кулі в його будинку в Азусі.

Лейтенант місцевої поліції Джейк Буші повідомив, що пенсіонер стріляв по сусідах зі свого заднього двору. На його думку, єдиним мотивом підозрюваного був "злий умисел".

Чоловік мав постати перед судом у вівторок, 28 травня.

Раніше повідомлялося, що у Києві правоохоронці затримали чоловіка, який пошкодив вікна будівлі Офісу президента металевими кульками.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Експерти дали поради, як тренуватися і харчуватися, щоб не нашкодити серцю і судинам 29 июля 2026

Твердження, що фізичні навантаження корисні для серцево-судинної системи, вірно не завжди. Якщо тренуватися неправильно, можна…

Сучасні інтимні товари для комфорту, близькості та нових вражень 29 июля 2026

Як наголошують експерти, інтимні пристосування можуть стати корисним доповненням до сексуального життя дорослих людей. Вони допомагають урізноманітнити і оновити близькість

Анна Сагайдачна показала, як проводить літній відпочинок у Карпатах разом з трьома дітьми 29 июля 2026

В Instagram багатодітна матуся закарбувала сонячні миті з їхнього відпочинку в Яремче.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гадалка  
Гадалка

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше