У США закликали використати виділені Україні гроші, поки вони не "згоріли"

5 сентября 2024

Декілька громадських об’єднань США звернулися до Держдепартаменту з проханням використати решту 6,2 мільярда доларів для допомоги Україні, які доступні у межах президентських повноважень до кінця бюджетного року, який спливає 30 вересня. Про це повідомляє Голос Америки.

Зазначається, що до Держдепу звернулися, зокрема, такі організації, як Nova Ukraine, Leleka Foundation та 107 відділення Союзу українок Америки.

За словами представниці Союзу українок Америки Ірини Анпілогової, важливо, щоб Держдепартамент США повідомив Конгрес про необхідність використання всієї суми до закінчення терміну дії.

Як зазначили в організації RazomforUkraine. якщо нинішні темпи "просідань" в асигнуваннях збережуться до 30 вересня, то приблизно 5,7 млрд доларів залишаться невикористаними.

"Вкрай важливо, щоб президент Байден використав свої повноваження, щоб вилучити решту активів, виділених Україні, до дати закінчення терміну дії. Ми закликаємо Державний департамент негайно діяти, щоб запобігти вичерпанню терміну дії цих активів і повідомити Конгрес, щоб забезпечити їх використання для зміцнення оборони України", - йдеться у зверненні.

Організація закликала Держдеп опублікувати повідомлення про надання допомоги на повну суму - $6,2 млрд.

Нагадаємо, речник Держдепартаменту США Метью Міллерзаявив, що Вашингтон продовжить надавати Україні сталу військову допомогу після того, як завершиться нинішній фінансовий рік. Вона поступатиме у межах виділеного фінансування.

Як повідомлялося, за підсумками серпня до загального фонду державного бюджету України надійшло близько 8,4 млрд дол. зовнішнього фінансування. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Шарліз Терон вдала з себе спокусливу німфу на глянцевих фото 22 мая 2026

50-річна Шарліз Терон попозувала для модного журналу в ефектних білосніжних луках, жакеті на голе тіло, міні з пір'я та весільному максі. А ще вона розповіла про свою роль в "Одіссеї"

Корисна їжа, яка надовго зберігає відчуття ситості 22 мая 2026

Хочете бути ситим? Тоді вживайте листові салати.

У Києві п’яна 18-річна дівчина через зауваження напала на воїна та травмувала його 22 мая 2026

У Києві п’яна 18-річна дівчина через зауваження напала на воїна та травмувала його. Подробиці справи Порушниці загрожує кримінальна відповідальність

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Стандарт вікна 5.0
Стандарт вікна

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше