5 ноября 2023
Видання Newsweek змоделювало ядерний удар по Москві і Санкт-Петербургу, щоб з’ясувати, якими були б наслідки для жителів цих міст. У Російській столиці число загиблих від ядерного удару новою бомбою Пентагону оцінюється в понад 311 тисяч осіб.
Зазначається що гравітаційна бомба B61-13 потужністю 360 кілотонн може завдати істотної шкоди Москві з 12,6 млн жителів. Число загиблих від ядерного удару новою бомбою Пентагону оцінюється в 311 480 осіб, а поранених – 868 860 осіб.
Кожен, хто знаходиться в радіусі трохи більше 3 км від місця вибуху, зазнає впливу настільки високого рівня радіації, що помре протягом місяця, а 15% тих, хто вижив, пізніше помруть від раку, пише Newsweek.
За даними сервісу Nukemap, за допомогою якого проводився розрахунок, приблизно в 3 км від місця вибуху бомби впадуть будівлі, виникнуть пожежі. Все, що знаходиться в радіусі приблизно 1 км від місця вибуху, буде знищено вогненною кулею.
В разі, якщо бомба B61-13 буде скинута на Санкт-Петербург, її ефект може виявитися ще більш руйнівним: загине близько 360 150 осіб, буде поранено 685 930 осіб.
Нагадаємо, у травні близько третини (29%) жителів Росії вважали, що Кремль готовий застосувати ядерну зброю проти України "у разі потреби", зворотної думки дотримувалися 60%.
У США прокоментували "обговорення в РФ ядерного удару"
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
На інавгурації Трампа з Керрі Андервуд стався неприємний конфуз: співачка була в істериці 22 января 2025
Артистка виступала на церемонії, однак все пішло не за планом.
Подарунки в Telegram можна буде створювати самостійно та надсилати їх як NFT 22 января 2025
Подарунки в Telegram можна буде створювати самостійно та надсилати їх як NFT
Вчені довели, що алкоголь може бути корисним для здоров'я серця й мозку 22 января 2025
Усім давно відомо, що регулярне й надмірне вживання спиртних напоїв може нанести організму непоправної шкоди. Однак науковці припускають, що помірне вживання алкоголю може позитивно впливати на здоров'я.