У Трампа відповіли на заклик повернути Статую Свободи

18 марта 2025

Прессекретарка Білого дому Керолайн Левітт відкинула заклик французького депутата повернути до Франції Статую Свободи. За її словами, французи мають виявляти більше вдячності США за допомогу у Другій світовій війні. Про це Левітт сказала під час брифінгу у понеділок, 17 березня.

За її словами, Вашингтон не розглядає можливість повернення пам’ятника, подарованого французьким народом.

"Моя порада безіменному французькому політику низького рангу - нагадайте собі, що тільки завдяки США французи зараз не розмовляють німецькою, тому вони повинні бути дуже вдячні нашій країні", - сказала речниця.

Нагадаємо, напередодні французький євродепутат Рафаель Глюксманн зажадав від США повернення Статуї Свободи, яку подарувала Франція на честь сторіччя американської незалежності. Депутат вважає, що Штати більше не уособлюють цінності, які спонукали Париж подарувати статую.

Раніше у Франції відповіли на погрози Трампа запровадити мита 200% на алкоголь: в уряді відмовилися лякатися.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Стармер обговорив з Трампом "коаліцію рішучих" 19 марта 2025

Британський прем'єр наголосив, що "всі мають працювати разом", щоб поставити Україну в найсильнішу позицію для забезпечення миру.

Вчені виявили фрукт, який може знизити ризик депресії 18 марта 2025

Регулярне вживання цитрусових позитивно впливає на психічне благополуччя.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше