У центрі Києва під час сварки ледь не вбив двох хлопців: поліція затримала 19-річного студента

31 декабря 2024

У Києві правоохоронці затримали студента, який, за інформацією слідства, ледь не вбив двох хлопців. Зловмисник напідпитку вчинив бійку у центрі міста та наніс ножем вдарив двох хлопців.

Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі.

За словами правоохоронців, до них надійшло повідомлення від лікарів, про ножове поранення двох чоловіків на вулиці у центральній частині міста.

"Правоохоронці встановили, що у вечірній час на вулиці біля торговельно-розважального центру між двома компаніями раніше незнайомих між собою молодиків виник словесний конфлікт, який переріс у бійку. Під час штовханини зловмисник дістав з сумки розкладний ніж та вдарив ним 19-річного юнака у живіт, та його 24-річному товаришу у груди, коли той намагався їх розборонити", – розповіли в пресслужбі.



Постраждалих із проникаючими пораненнями лікарі госпіталізували до медичного закладу, наразі вони у важком стані. Нападника затримали на місці події – ним виявився 19-річний студент київського вишу, який перебував в стані алкогольного сп’яніння.

За фактом нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження відкрито кримінальне провадження, а затриманому повідомили про підозру. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як повідомляв OBOZ.UA, у селі Пухівка Київської області чоловік під час конфлікту застрелив свого орендодавця. Після цього зловмисник викрав машину загиблого.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Джолі повідомила суду, як поневірялася після розлучення з Піттом, і вимагає з нього $33 тисячі 10 октября 2025

Американська акторка Анджеліна Джолі розказала, що після свого розриву чоловіком, актором Бредом Піттом у 2016-му році довгий час потерпала від фінансової скрути.

Донька Полякової розказала про своє життя в Америці та хто його фінансує 10 октября 2025

Старша донька співачки Олі Полякової, 20-річна Марія, яка зараз мешкає та навчається в США, зізналася, що її рівень життя там суттєво нижчий за той, що був в Україні.

У Росії розбився МіГ-31 10 октября 2025

У літака, який потенційно може бути носієм ракет Кинджал, відмовила система випуску шасі.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

шуруповерт МАКІТА 0.3
шуруповерт МАКІТА

Отзывов: 1

Бьютіфул Лайф 5.0
Бьютіфул Лайф

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше