29 ноября 2023

У Шевченківському районі Києва в середу, 29 листопада, сталася масштабна пожежа у відселеній будівлі. Щоб загасити вогонь на площі 500 квадратних метрів, рятувальникам знадобилось близько 5 годин.
Про це повідомили в пресслужбі столичної Державної служби з надзвичайних ситуацій. Причину виникнення загоряння встановлять правоохоронці.
За словами рятувальників, 29 листопада о 1:11 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу, у провулку Алли Горської.

"Як виявилось, загоряння сталось у двоповерховій відселеній будівлі. О 6:10 пожежу ліквідовано на площі 500 квадратних метрів. На щастя, ніхто не постраждав", – йдеться в повідомленні.








Нагадаємо, у Шевченківському районі Києва в середу, 15 листопада, сталась пожежа в гуртожитку. Під час гасіння вогню рятувальники евакуювали з будівлі 30 осіб.
Як повідомляв OBOZ.UA, у Дніпровському районі столиці в четвер, 23 листопада, сталась пожежа в Гідропарку. Рятувальники гасили вогонь на площі 100 квадратних метрів.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп показав себе в образі Ісуса, що зцілює людей 13 апреля 2026
За годину після критики Папи Римського президент США опублікував зображення себе у вигляді Ісуса Христа.
Представлено годинник із видом на Землю з Місяця - модель Mission to Earthphase 13 апреля 2026
Представлено годинник із видом на Землю з Місяця - модель Mission to Earthphase
Toyota продемонструвала в дії колісного робота-баскетболіста нового покоління 13 апреля 2026
Нав'язлива ідея використання людиноподібних роботів у динамічних видах спорту притаманна не лише китайським розробникам. Toyota Motor вже кілька років поспіль створює все більш досконалих роботів, основним завданням яких є здатність грати в баскетбол і точно закидати м'яч у кошик.