У центрі Парижа невідомий напав із ножем на перехожих

4 декабря 2023

Невідомий чоловік накинувся на перехожих у Парижі неподалік Ейфелевої вежі. Він вбив одну людину і поранив ще одну. Про це у суботу, 2 грудня, написав міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманен у мережі X.
 
У свою чергу, агентство AFP з посиланням на власне джерело в поліції пише, що нападник був озброєний ножем і ніби кричав "Аллах акбар".
 
Нападника затримали. За словами того ж джерела, громадянин Франції нападав і народився у Франції.
 
"Чоловік має проблеми з психікою і відомий поліції як прихильник радикального ісламізму. Затриманий заявив, що не міг винести того, що у світі вбивають мусульман", - додав співрозмовник AFP.
 
За інформацією місцевих ЗМІ, зловмисник напав на туристів. Загинув громадянин Німеччини. 
 
У столиці Ірландії Дубліні поблизу школи чоловік з ножем напав на дітей: постраждалих щонайменше п'ятеро. 
 
У Варшаві невідомий чоловік поранив мачете людину, яка прогулювалась із собакою, а пізніше напав на ще одну особу. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Жорстоко побили перехожого за зауваження: у Києві затримали двох молодиків 26 июля 2025

Жорстоко побили перехожого за зауваження: у Києві затримали двох молодиків. Фото Підозрюваним загрожує до десяти років позбавлення волі

США профінансують переозброєння Польщі на $4 млрд 26 июля 2025

Кошти зокрема використають для часткової оплати контрактів на постачання американської військової техніки, зокрема найдорожчої.

Карпа заселфилася в бікіні, яке не робить з неї "дрогобицьку ковбасу" 26 июля 2025

Письменниця і співачка Ірена Карпа у властивій їй манері прорекламувала на собі купальник українського бренду. 

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше