У Зімбаве стрімко поширюється холера: оголошено надзвичайний стан

17 ноября 2023

У столиці Зімбабве Хараре через спалах холери, який забрав життя десятків людей, оголосили надзвичайний стан. Про це повідомляє ВВС.

Міністерство охорони здоров'я країни повідомило, що зареєстровано 7 398 випадків підозри на захворювання, 109 осіб перебувають у лікарнях, а також підтверджено 50 пов'язаних з холерою смертей.

У міській владі столиці країни кажуть, що цей спалах нагадує ситуацію в 2008 році, коли від холери померло понад 4 000 людей, і щонайменше 100 000 були інфіковані.

Міжнародна федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця заявляє про брак медичних працівників для лікування хворих, а також брак матеріалів, необхідних для зупинки поширення хвороби.

Зазначається, що Зімбабве бореться зі спалахом холери протягом останніх місяців через відсутність доступу до чистої води. Епіцентром останнього спалаху є густонаселене передмістя Хараре Кувадзана, на яке припадає майже половина зареєстрованих випадків захворювання.

Червоний Хрест повідомляє, що хвороба швидко поширюється в усіх 10 провінціях країни і може перетнути кордон.

Раніше повідомлялося про спалах холери на північному заході Ефіопії. Найбільша кількість хворих - понад 60 тисяч - виявлено у Малаві. Осередки цього захворювання у 2023 році зафіксовано в 14 африканських країнах.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ексдружина Кличка у чорному міні наробила ефектних селфі з кішкою 10 июля 2025

Колишня дружина мера Києва Віталія Кличка, модель Наталія Єгорова у чорному міні показала "трохи зухвалості".

Китайці перетворили бджолу на кіборга та змусили її літати по командах з пульта від телевізора 10 июля 2025

Китайці перетворили бджолу на кіборга та змусили її літати по командах з пульта від телевізора

Був у розшуку ТЦК: у Києві водій вкусив поліцейського 10 июля 2025

Був у розшуку ТЦК: у Києві водій вкусив поліцейського

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

70 школа 1.0
70 школа

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше