3 августа 2023
В Україні судитимуть військовослужбовця країни-агресора, який розстріляв беззбройного мешканця Ірпеня. Крім того, він разом з іншими окупантами заради розваги змушував цивільних пройти по замінованій частині лісу.
Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції України. Зловмиснику загрожує тривалий тюремний строк.
"Під час окупації фігурант разом із військовослужбовцями РФ здійснював обхід по квартирах будинків (в Ірпені. – Ред.), щоб виявити патріотично налаштованих громадян. В одній із квартир вони незаконно позбавили волі трьох місцевих мешканців. Надалі людей били, вчиняли щодо них психологічне насильство, погрожували вбивством, стріляли над головою та біля ніг. Також заради розваги змушували пройти по замінованій частині лісу", – розповіли в пресслужбі.
Окупанти розстріляли одного з потерпілих, який на момент знущань був у безпорадному стані зі зв’язаними за спиною руками.
Крім того, 25 березня по вул. Мечникова обвинувачуваний, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, погрожував вбивством місцевому мешканцю та його матері, яка благала не вбивати її сина. Водночас зловмисник направляв на них зброю, імітуючи натискання пальцем на курок.
Як повідомляв OBOZREVATEL, правоохоронці повідомили про підозру російському військовослужбовцю, причетному до воєнних злочинів. Під час окупації Київщини він прострелив ногу мирному мешканцю.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
США направили атомний підводний човен до Латинської Америки - ЗМІ 18 августа 2025
Рішення є частиною зростаючого тиску на наркотичні картелі після того, як вони були оголошені "іноземними терористичними організаціями".
У Сербії протестувальники підпалили офіс партії Вучича 18 августа 2025
У країні дев'ять місяців тривають антиурядові мітинги, учасники яких вимагають оголосити позачергові вибори.
Лідери ЄС супроводять Зеленського у США - Politico 18 августа 2025
Такий хід покликаний забезпечити ефективну комунікацію України з адміністрацією Трампа.