7 ноября 2024

Представниця України на "Міс Всесвіт 2024" Аліна Пономаренко показала фотографію у рожевою вінтажному костюмі, який свого часу носила її мама. Одеситка, ймовірно взяла його з собою до Мексики, адже саме у цій країні проходить конкурс краси, а учасниця вже перебуває там з кінця жовтня.
Дівчина опублікувала в Instagram дві фотографії: на першій вона позує серед камінних брил, а на другій – її мати на березі моря. Обидва знімки були зроблені в одному й тому ж костюмі малинового кольору, і майже в ідентичній позі.

Ба більше, Аліна Пономаренко також одягнула вінтажні окуляри. Вона не забула про свій головний атрибут – біла стрічка із надписом "Україна", яку на "Міс Всесвіт" носять учасниці.

Одне вбрання і різні покоління. Я і моя мама, і прекрасний рожевий костюм, який я вперше одягла через багато років після того, як його одягла моя мама. Я дуже сумую за своєю сім'єю, і ці красиві дрібнички роблять мене дуже щасливою і нагадують мені, що на іншому континенті моя сім'я любить і підтримує мене всім серцем", – поділилася Аліна Пономаренко.
Костюм складався із майки й спідниці в обліпку. Його акцентними деталями стало перехресне плетіння під грудьми й на подолі спідниці. Підписники Пономаренко були в захваті від образу і залишили безліч емодзі у вигляді сердечок в коментарях.

Нагадаймо, "Міс Всесвіт 2024" відбудеться у Мехіко вже 16 листопада – вперше з 2007 року Мексика прийматиме подію. Цьогоріч кількість півфіналісток збільшилася до 30, що є найвищим показником за всю історію конкурсу.
Раніше OBOZ.UA писав, що "Міс Всесвіт" дискваліфікував представницю Панами. 19-річна дівчина розкрила дивне правило, яке вона порушила.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
"Ми щодня вчимося у вас мужності". Принц Гаррі звернувся до українців у четверті роковини великої війни 25 февраля 2026
"Ми щодня вчимося у вас мужності". Принц Гаррі звернувся до українців у четверті роковини великої війни Він наголосив, що світ щодня вчиться в українського народу хоробрості
У Києві від початку повномасштабного вторгнення РФ загинуло понад 230 осіб – прокуратура 25 февраля 2026
У Києві від початку повномасштабного вторгнення РФ загинуло понад 230 осіб – прокуратура Ворог цілеспрямовано атакує цивільних
Нова Зеландія надасть нову допомогу Україні та введе санкції проти РФ 25 февраля 2026
Нова Зеландія надасть NZD5 млн гуманітарної допомоги міжнародним партнерам, які підтримують українських цивільних осіб.