30 сентября 2025
Угорщина заблокувала 12 українських медіа у відповідь на блокування Україною ряду угорських сайтів, що поширювали російську пропаганду. Про блокування повідомив керівник адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Ґерґей Ґуляш (трапляється варіант написання Ґуйяш) у Facebook.
"Україна, яка прагнула вступити до Європейського Союзу, заблокувала іноземні, зокрема угорські, новинні інтернет-сайти за те, що вони наважувалися критично писати про політику санкцій проти Росії, про збройну підтримку України, а також зображувати Європейський Союз і НАТО як фрагментовані і неефективні...
Сьогодні Угорщина, дотримуючись принципу взаємності, запроваджує дзеркальні заходи проти українських новинних порталів, щоб вони не були доступні на території Угорщини", - написав угорський посадовець.
За його словами, блокування Україною пропагандистських ресурсів є "необґрунтованою атакою".
Він додав, що Угорщина як суверенна країна має надати "пропорційну відповідь".
"І якщо фрагментація Європейського Союзу в Україні є приводом для державної цензури, то Україні час відмовитися від членства в ньому. Вступ України зробить ЄС тільки ще більш фрагментованим", - стверджує Ґуляш.
Мова була про такі новинні ресурси:
Служба безпеки України раніше заблокувала 15 сайтів з Угорщини, Румунії, Молдови та Греції, де поширювалися фейки про "терористичну діяльність" українців, висміювалась підтримка України, критикувалася санкційна політика, а ЄС і НАТО зображувались як роз’єднані й неефективні.
Нагадаємо, прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на нібито "переслідування" з боку президента України Володимира Зеленського.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Сучасні інтимні товари для комфорту, близькості та нових вражень 29 июля 2026
Як наголошують експерти, інтимні пристосування можуть стати корисним доповненням до сексуального життя дорослих людей. Вони допомагають урізноманітнити і оновити близькість
Турецькі F-16 прибудуть до Естонії для захисту від безпілотників 28 июля 2026
Турецька військова авіація почне патрулювати повітряний простір над Латвією, Литвою та Естонією.
Погрози Україні: чи полетить балістика з Ірану 28 июля 2026
Міністерство закордонних справ Ірану погрожує Україні через атаку на їхнє судно в Каспійському морі.