Угорщина запроваджує обмеження на опалення держустанов

9 сентября 2022

Угорщина обмежить опалення держустанов. Про це заявив голова адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуяш під час брифінгу.
 
"У всіх держустановах будуть введені обмеження на опалення, відповідно до яких в офісах не може бути тепліше, ніж 18 градусів", – зазначив він.
 
Раніше президент Угорщини Каталін Новак заявила, що країна намагається досягти енергетичного суверенітету і готова підтримати будь-які ініціативи щодо скорочення залежності від російського газу.

Водночас Угорщина 31 серпня підписала додатковий контракт із Газпромом, який визначає постачання додаткових 5,8 млн кубометрів газу на добу з 1 вересня.
 
Нагадаємо, ЗМІ писали, що влада Швейцарії погрожує в'язницею за опалення будинків вище +19 градусів.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

РФ легалізує трудове рабство - розвідка 13 октября 2025

Через відтік робочої сили та заборони для мігрантів із країн СНД Москва переорієнтувалася на працівників із Південної Азії, створюючи умови, що дедалі більше нагадують трудове рабство.

Стало відомо, яким було здоров'я Даян Кітон в останні місяці життя 13 октября 2025

Здоров'я оскароносної 79-річної американської акторки, продюсерки та режисерки Даян Кітон, яка померла у віці 79 років 11 жовтня, погіршилося в останні місяці життя.

У Києві скоєно напад на членів єврейської громади 13 октября 2025

У Києві скоєно напад на членів єврейської громади

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

https://ineed.ua/  
https://ineed.ua/

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше