30 августа 2022

Аналітики вважають, що Україна після війни збільшить кількість стартапів. Найзатребуванішими сферами можуть стати оборона, кібербезпека, будівництво, інфраструктура, здоров'я, аграрний сектор та зелені технології. Про це повідомляє ain.ua.
"Українці вже продемонстрували всьому світу як свою безперечну сміливість у полі бою, так і самовідданість та інноваційність у бізнесі. Інвестори, як правило, охоче йдуть на ринки, де багато працьовитих, гнучких та амбітних людей. Україна вже на шляху створення нової історії", - вважають фахівці.
Передові позиції відводять середовищу military-tech. Військові технології посилюють міць наших захисників. Навіть зараз умільці роблять усе, щоби мінімізувати людські жертви. У цьому питанні ми маємо надзвичайну мотивацію та неймовірний ресурс експертів.
Неабияку важливість набудуть технології будівництва. Оскільки російська агресія створила колосальну руйнацію житлового фонду та інфраструктури.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що в Мінцифри відкрито чотири вакансії для дизайнерів.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кількість померлих від Еболи у ДР Конго сягнула 1405 людей 28 июля 2026
З початку спалаху наприкінці квітня від вірусу померли 1405 людей, а поточний рівень смертності внаслідок хвороби становить 43,9%.
Названо причини обов’язкового вживання волоських горіхів 28 июля 2026
Спільне дослідження американських та іспанських фахівців в області здорового харчування показало, яким чином на організм…
На Київщині у штучній водоймі потонула 13-річна дівчинка 28 июля 2026
На Київщині у штучній водоймі потонула 13-річна дівчинка. Подробиці трагедії Усі обставини трагічного випадку встановлять правоохоронці