26 февраля 2025
НАТО вперше допустило українських розробників та науковців до участі у хакатоні, спрямований на вирішення спільних загроз. Про це інформує пресслужба МОУ у середу, 26 лютого.
Захід відбудеться 27 березня у місті Бидгощ (Польща) також до нього можна долучитися й онлайн. Цьогорічна тема – протидія керованим авіабомбам.
"Ворожі КАБи - одна з найбільших загроз для українських військових на лінії зіткнення та українських міст. Важливо, що саме ця тема є ключовою для чергового хакатону НАТО. Це доводить, що ми знаходимося в одному безпековому контексті з Альянсом", - зауважив заступник міністра оборони Валерій Чуркін.
NATO Innovation Challenge - це хакатон, організований Інноваційним хабом НАТО та державами-членами Альянсу.
Раніше участь могли брати представники виключно держав-членів Альянсу. Цього року до участі допустили представників України.
Свої заявки можна подати до 13 березня.
Заявка для участі в хакатоні має відповідати певним критеріям, з якими можна ознайомитися на сайті заходу. Головне – запропоноване рішення має бути актуальне до проблеми, інноваційне та реалістичне.
Кожне запропоноване рішення оцінюватимуть згідно з суддівськими критеріями:
Нагадаємо, колишній держсекретар США Ентоні Блінкен підтвердив незворотність руху України до членства в НАТО та наголосив на важливості запровадження відповідних реформ у країні.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В ЄС зменшилась кількість клопотань про притулок 18 июля 2025
Протягом квітня 2025 року первинні клопотання про міжнародний захист у ЄС подали 48 520 осіб. Це на 16% менше, ніж у попередньому місяці, та на 37% менше, ніж за квітень 2024 року
Стало відомо, що не має права робити поліція при зупинці вашого авто 18 июля 2025
Стало відомо, що не має права робити поліція при зупинці вашого авто
Держдеп пояснив, як Трамп реалізує план завершення війни в України 18 июля 2025
Президент США "досить чітко" висловлює оцінку ситуації та проявляє терплячість, заявила речниця Держдепартаменту.