10 июня 2025
Росія розглядає Україну як проміжний етап на шляху до нападу на країни НАТО. Очільник Федеральної розвідувальної служби Німеччини (BND) Бруно Каль, залишає свою посаду, розповів про можливий воєнний конфлікт між НАТО та РФ, повідомляє німецький таблоїд Bild в Telegram.
"Ми абсолютно впевнені, і ми маємо розвідувальні докази: Україна - це тільки крок на шляху Росії до Заходу", — сказав він.
За його словами, у Кремлі є ті, хто не вірить, що НАТО зреагує у разі нападу на одного зі своїх членів.
"Вони більш не вірять, що стаття п'ять НАТО працює. І вони хотіли б перевірити її. Вони хочуть повернути НАТО до кінця 1990-х років. Вони хочуть викинути Америку з Європи та використовуватимуть будь-які необхідні засоби для досягнення цього", - додав голова BND.
Росія може спробувати здійснити провокацію в країнах Балтії на підставі "захисту російськомовного населення". Саме так, наприклад, сталося у 2014 році, коли Росія анексувала Крим.
Каль упевнений, що нині нема рації вести переговори з Москвою
"Стримування – найменш кривавий спосіб запобігти війні. Немає жодної ознаки того, що Путін змінив свою думку про свій агресивний підхід до вирішення цієї проблеми", - додав він.
Нагадаємо, країни НАТО погодили нові цілі стосовно оборонних витрат. Мова про виділення 3,5% ВВП на основні оборонні потреби та ще 1,5% - на інвестиції, пов’язані з безпекою та оборонною інфраструктурою.
Війна РФ з НАТО: ударом по літаках Україна дає Заходу час підготуватися
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Завітайте до піцерії Don Peperon в Чернігові – задоволення гарантовано! 12 марта 2026
Чому піца настільки популярна? Для цього є декілька причин і всі вони разом створюють справжній глобальний культурний феномен
"Делегація" Угорщини їде до Києва щодо Дружби: в МЗС відреагували 12 марта 2026
Нафта, що йде трубопроводом Дружба, "є власністю Будапешта, на неї не поширюються санкції", запевняють квазіделегати.
У РФ закликали готуватися до безстрокових відключень інтернету 12 марта 2026
За минулий рік російська економіка втратила близько 1 трлн рублів від уповільнення доступу до інтернету, шатдауну та блокування соцмереж.