26 сентября 2025
В результаті операції кіберфахівців Головного управління розвідки була паралізована робота національної платіжної системи Росії СБП. Про це агенству Інтерфакс-Україна джерела у розвідці.
За їхніми даними в результаті DDOS атаки на платіжну систему СБП та провайдера ТрансТелеКом багато росіян не змогли провести миттєві перекази та здійснити онлайн-платежі. У соцмережах Єкатеринбурга з’явилися масові скарги на неможливість онлайн-оплати за проїзд у міському транспорті, або розрахунків на АЗС.
Кібератака також залишила без інтернету та інтерактивного телебачення сотні тисяч абонентів локальних провайдерів у багатьох регіонах РФ.
Орієнтовні економічні збитки за результатами проведеної DDOS атаки на платіжну систему "СБП" становлять до $30 млн.
Раніше повідомлялося, що кіберфахівці ГУР здійснили атаку на групу компаній Філанко - великого надавача послуг інтернету та хостингу, який забезпечує понад 20 тисяч клієнтів, зокрема Білайн, МГТС, 24тв та силові структури РФ.
Нагадаємо, кіберфахівці Головного управління розвідки України провели масштабну спецоперацію проти окупаційної влади Криму, що тривала кілька днів.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Мережу шокував вигляд зірки "Індіани Джонса" Гаррісона Форда в 84 роки 14 июля 2026
Був найсексуальнішим чоловіком планети: мережу шокував вигляд зірки "Індіани Джонса" Гаррісона Форда в 84 роки Знаменитість уже кілька років майже не вживає м'яса та молочних продуктів
Шкідливо для щитовидної залози: продукти, які погіршують стан здоров’я при гіпотиреозі 14 июля 2026
Щитовидна залоза, розташована на шиї, відповідає за підтримку нормального обміну речовин у людини. Цей важливий…
Дієтологи з США порекомендували ефективну дієту для схуднення 14 июля 2026
Найпоширенішою і ефективною дієтою, на думку дієтологів зі Сполучених Штатів Америки, була визнана середземноморська. Вона…