16 января 2025
Польща підготувала для України 46 пакет допомоги вартістю у 200 млн євро. Про це сказав глава польського уряду Дональд Туск на пресконференції із президентом України Володимиром Зеленським у Варшаві в середу, 15 січня.
"Польща, звичайно, допомагає в зусиллях України в боротьбі з російською агресією. Ще одна, 46 допомога, вже готова... Найближчим часом розпочнуться поставки. Цього разу допомога на понад 200 млн євро", - заявив прем'єр-міністр.
Туск не став розкривати подробиці пакета допомоги, але зазначив, що "про це потрібно говорити якомога менше, а робити якомога більше".
Минулого тижня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш на засіданні Контактної групи з оборони України у форматі Рамштайн анонсував новий пакет військової допомоги Україні.
Раніше в Польщі розповіли, скільки допомоги надійшло в Україну через хаб поблизу Жешува. Даний логістичний об'єкт є особливим місцем, через яке надається "надзвичайно важлива" допомога.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві на Троєщині в річці потонув чоловік 12 августа 2025
У Києві на Троєщині в річці потонув чоловік. Подробиці трагедії та фото Обставини трагічного випадку встановлюватимуть правоохоронці
Понад 80 медзакладів допомагатимуть звільненим із полону — МОЗ оновило перелік 12 августа 2025
Міністерство охорони здоров’я оновило список лікарень та центрів, які надають медичну, реабілітаційну та психологічну допомогу військовим, правоохоронцям...
Дмитро Ступка, який живе в США, підіграв російській пропаганді про "бусифікацію" і осоромився пафосною цитатою про батьківщину 11 августа 2025
Дмитро Ступка, який живе в США, підіграв російській пропаганді про "бусифікацію" і осоромився пафосною цитатою про батьківщину Українець за океаном став експертом у військових справах